23. kolejka: Start Łódź - Sparta Łódź 4:0 (3:0)

W 23. kolejce pierwszej grupy łódzkiej Klasy A doszło do derbowego pojedynku między ostatnim w tabeli Startem Łódź a trzecią Spartą. Goście pomimo dużej ilości absencji podstawowych zawodników byli żelaznymi faworytami tego meczu.

"Studenci" objęli prowadzenie w 16. minucie - po podaniu od Radosława Naskręckiego błąd popełnia stoper Startu, który przepuszcza piłkę pod stopa, ta trafia do Jakuba Kobalczyka, który w sytuacji sam na sam posyłam piłkę z piętnastego metra w lewy róg bramki. W 38. minucie po rajdzie lewą stroną i złamaniu do środka Krystian Kulawinek zagrywka do wychodzącego zza linii obrońców Kobalczyka, który w sytuacji sam na sam trafia po raz 18. w sezonie.

Po rzucie rożnym w 75. minucie piłkarze Startu wybijają piłkę przed pole karne, którą zawodnicy gości próbują skierować do siatki. Piłka po "bilardzie" w polu karnym ląduje pod nogami Rafała Działaka który z siódmego metra nie daje szans bramkarzowi Startu.

Dziewięć minut przed końcem ma miejsce indywidualna akcja Naskręckiego, który atakując z prawej strony łamie do środka i z 11 metra nie daje szans bramkarzowi. Minutę później ładna kombinacyjna gra w środku pola - Naskręcki przed polem karnym zagrywka na lewo do Kobalczyka, a ten płasko odgrywa do Wiktora Witczaka który pakuje piłkę do bramki i ustala wynik na 5:0 dla Sparty.

SKS START ŁÓDŹ - KS OiZ PŁ SPARTA ŁÓDŹ 0:5 (0:2)