Zapowiedź 12. kolejki: LKS Jutrzenka Bychlew - KS OiZ PŁ Sparta Łódź

Po zimowej przerwie rozgrywki wznawia 1. gr łódzkiej A-Klasy. Pierwszym wiosennym sprawdzianem Spartan będzie wyjazdowe spotkanie z LKS Jutrzenką Bychlew...

Drużyna łódzkiej Sparty liczy na przełamanie złej passy z okresu przygotowawczego, podczas którego odniosła cztery porażki, "Studentów" ograły kolejno zespoły Victorii Łódź (2:3, 9 marca), LKS-u Kalonka (1:3, 16 marca), MKS 2000 II Tuszyn (0:1, 22 marca), KS Nowosolna (1:4, 30 marca). Głównym czynnikiem wyników spotkań towarzyskich była plaga kontuzji w drużynie oraz odejście z niej kilku ważnych ogniw, odeszli m.in. Filip Gadula, Piotr Baryła (LKS Rosanów), Piotr Piotrowicz (Szwecja).

Po rundzie jesiennej zespół z Łodzi zajmuje 7. miejsce, a drużyna gospodarzy plasuje się na miejscu 9. W spotkaniu jesiennym, który był debiutem Sparty w A-Klasie Łodzianie pokonali rywali 2:0 (2:0), a bramki zdobyli Filip Gadula oraz Paweł Kamiński.

LKS JUTRZENKA BYCHLEW - KS OiZ PŁ SPARTA ŁÓDŹ

12. kolejka 1. gr A-Klasy, Łódź

05.04.2014, godzina 16:00

Boisko w Bychlewie