Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS II Łódź
8:0
Sport Perfect Łódź
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
4:0
KAS Konstantynów Łódzki
Boruta Zgierz
4:0
Orzeł Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki
2:3
Sparta Łódź
SAP II Andresolia
1:0
Feniks PSA Łódź
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
1:4
SAP II Andresolia
KAS Konstantynów Łódzki
0:4
Boruta Zgierz
Feniks PSA Łódź
1:2
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Sparta Łódź
3:3
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
4:2
KAS Konstantynów Łódzki
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
0:6
Feniks PSA Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki
0:6
Sport Perfect Łódź
Boruta Zgierz
6:0
Sparta Łódź
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
3:1
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Feniks PSA Łódź
2:3
Boruta Zgierz
ŁKS II Łódź
10:0
SAP II Andresolia
Sparta Łódź
0:2
Orzeł Łódź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
0:0
Sport Perfect Łódź
Orzeł Łódź
2:5
Feniks PSA Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki
- : -
ŁKS II Łódź
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
4:1
Orzeł Łódź
Feniks PSA Łódź
4:1
KAS Konstantynów Łódzki
ŁKS II Łódź
17:0
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
SAP II Andresolia
3:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
0:1
ŁKS II Łódź
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
1:5
SAP II Andresolia
KAS Konstantynów Łódzki
0:6
Sport Perfect Łódź
Sparta Łódź
0:10
Feniks PSA Łódź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
2:0
Sparta Łódź
ŁKS II Łódź
- : -
Orzeł Łódź
SAP II Andresolia
1:0
Boruta Zgierz
Włókniarz Konstantynów Łódzki
0:3
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
3:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Feniks PSA Łódź
0:0
Sport Perfect Łódź
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
2:11
SAP II Andresolia
KAS Konstantynów Łódzki
0:15
ŁKS II Łódź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
2:2
Boruta Zgierz
Włókniarz Konstantynów Łódzki
- : -
Orzeł Łódź
SAP II Andresolia
5:0
KAS Konstantynów Łódzki
ŁKS II Łódź
- : -
Sparta Łódź
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
- : -
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Feniks PSA Łódź
- : -
ŁKS II Łódź
KAS Konstantynów Łódzki
1:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Sparta Łódź
- : -
SAP II Andresolia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości