Wspomóż Klub

* Szkolimy dzieci - bezpłatnie
* Szkolimy seniorów

Co chcemy zrobić?
Sport w obecnych czasach kosztuje. Niestety nie każdego stać na taką przyjemność, ale od czego są Studenci z Politechniki!

* Pragniemy otworzyć na każdym osiedlu w Łodzi bezpłatną szkółkę piłkarską w której każde dziecko będzie mogło całkowicie za darmo trenować pod okiem profesjonalnych trenerów, a zajęcia piłkarskie będą poprzedzone warsztatami naukowymi. Studenci będą odrabiać z dziećmi prace domowe, przygotowywać do testów i pomagać dzieciom w nauce! Dla nas liczy się sport i nauka!!!!
- Obecnie posiadamy jedną szkółkę na Bałutach przy Szkole Podstawowej nr 30. Z Twoja pomocą możesz pomóc ją rozwinąć! Więcej informacji na www.spartalodz.pl lub na fb

* Docelowo każde dziecko będzie mogło kontynuować swoją przygodę z piłką od szkoły podstawowej aż do liceum w naszym Klubie! Dzięki nam dzieci nie tylko nauczą się grać w piłkę, ale będą również przygotowane do podjęcia studiów na Politechnice Łódzkiej. A to wszystko za darmo!

*Marzymy również, żeby nasi seniorzy awansowali do wyższej klasy rozgrywkowej. Dlaczego nie spróbować gry na wysokim poziomie?

JAK MOŻESZ POMÓC?
1. Zapisując się do stowarzyszenia i doskonaląc swoje umiejętności z zakresu zarządzania i marketingu w praktyce!
2. Dołączając do kadry Trenerskiej - piłka nożna i prowadząc zajęcia z dziećmi po wcześniejszych szkoleniach i kursach :)!
3. Dołączając do kadry Trenerskiej - warsztatowej i prowadząc zajęcia z dziećmi artystyczne, plastyczne oraz naukowe. Odrabiając prace domowe itp.

4. Wpłacając nawet symboliczną złotówkę na konto naszego stowarzyszenia! To dzięki Wam możemy zbudować nowy Klub na mapie piłkarskiej Polski. Klub w którym sport łączy, a nie dzieli! Klub, który będzie wizytówką miasta i miejscem dla każdego mieszkańca!
Pamiętajcie, że nasza praca opiera się w pełni na wolontariacie!

NR KONTA:

Pamiętajcie, że w tytule przelewu wpisujemy:

DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE STOWARZYSZENIA