17. kolejka: UKS SMS Łódź - KS OiZ PŁ Sparta Łódź 3:1 (1:0)

Po dziewięćdziesięciu minutach walki Sparta przegrywa w pojedynku derbowym z UKS SMS 1:3 (0:1)...

Spotkanie od pierwszej minuty prowadzone było w niezwykle szybkim tempie, zawodnikom brakowało jednak skuteczności. W 28. minucie spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie. Jeszcze w pierwszej połowie bramkę mógł zdobyć Maciej Borkowski, ale jego potężny strzał zatrzymał się na poprzeczce. Po dziewięciu minutach od rozpoczęcia drugiej części spotkania wyrównał po dośrodkowaniu Norberta Landrata z rzutu rożnego Jakub Komorowski. Sparta dzielnie walczyła o każdą piłkę, tworząc też sytuacje do zdobycia trzech punktów, niestety w ostatnich dziesięciu minutach spotkania obrońcy dwukrotnie nie upilnowali zawodników SMS-u.