8. kolejka: Kolejarz Łódź - Sparta Łódź 2:6 (1:3)

Jednym ze spotkań 8. kolejki gr. 1 łódzkiej Klasy A był pojedynek derbowy pomiędzy 5. w tabeli Kolejarzem Łódź a 8. Spartą.

W 10. minucie po sprawnym kontrataku gospodarzy bramkę zdobył Mateusz Węgrzyn. Sześć minut później Jakub Kobalczyk zaatakował bramkarza Kolejarza do którego obrońca wycofał piłkę, ten wybijając piłkę trafił w nogę napastnika Sparty i tym samym wynik wyrównał się. W 22. minucie rzut karny dla "Studentów" wykorzystał pewnym strzałem Rafał Dziełak. W 37. minucie rzut wolny sprzed 16. metra zamienił na bramkę Mateusz Guryn.

W 59. minucie po dośrodkowaniu w pole karne Adriana Zielińskiego padła bramka samobójcza. Dziesięć minut później kolejna "wrzutka" Zielińskiego i Kobalczyk trafia głową na 5:1, cztery minuty potem Kobalczyk kompletuje hattrika. Osiem minut przed końcem wynik na 6:2 dla Sparty ustala pomocnik Kolejarza Maciej Danecki.

Wydaje się, że po ciężkim początku sezonu "Studenci" wrócili na właściwe tory. Po dwóch wygranych w spotkaniach derbowych z rzędu Sparta awansowała na 7. pozycję.

KOLEJARZ ŁÓDŹ - KS OiZ PŁ SPARTA ŁÓDŹ 1:3 (2:6)