DEBIUT W B-KLASIE JUŻ 4 WRZEŚNIA!

Pierwsze oficjalne spotkanie KS OiZ PŁ Sparta Łódź w najbliższą niedzielę.

Klub Sportowy "OiZ PŁ Sparta Łódź" zainauguruje swoje rozgrywki 4 września na swoim boisku w Smardzewie z drużyną LKS-u Gieczno (początek spotkania o godzinie 14.00).

W związku z tym potrzebne będzie nam Wasze wsparcie!!Początki bywają trudne, ale to kibice mogą dodać nam odwagi i sprawić, że wygramy bardzo trudny mecz. Na spotkaniu pojawią się dziekani i pracownicy Politechniki Łódzkiej, każdy zawodnik zobowiązany jest do zaproszenia min. 3 osób nie ważne czy to będą rodzice czy znajomi, liczy się wsparcie, wierzymy ze pojawi się minimalnie 100 osób. Zbiórka wszystkich samochodów w kolumnie zaplanowana jest 4.09 o godz 12.30 na parkingu sklepu "Carrefour" przy ulicy Franciszkańskiej 142/154 (osoby które nie posiadają swojego transportu mogą spać spokojnie, miejsce na pewno się znajdzie), wyjazd zaplanowany jest na godzinę 12.35 dlatego prosimy o punktualne przybycie. Jeden z naszych kolegów (na meczu jako jedyny ubrany w niebiesko białą koszulkę piłkarską OiZ PŁ Sparty, dlatego "formujemy" szyki obok niego) podjął się wyzwania i postara się poprowadzić doping, więc mamy nadzieje że wszyscy przyjdziemy pozytywnie nastawieni i nie będziemy się bali "stracić głosu". Apelujemy też o trzymanie się w szyku podczas jazdy w kolumnie samochodów (pierwszy samochód będzie jechał wolno, ale gdyby ktoś się rozłączył to będziemy jeszcze czekać po wjeździe do Łagiewnik nowych) kiedy pierwszy samochód "Nysa Politechniki" da sygnał wszyscy musimy pokazać na co nas stać, zróbmy takie zamieszanie jakiego jeszcze w Smardzewie nie widzieli! Na wjeździe każdy zobowiązany jest do zaśpiewania " jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Sparta gra aleooooo, ej Sparta goool " :)

Prosimy o wyłączanie kulturalny doping i godne zachowanie. :)

Do zobaczenia na meczu, ze spartańskim pozdrowieniem "Ału Ału Ału" Zarząd Klubu i przyjaciele!