KS OiZ PŁ Sparta Łódź - MKS Mianów 5:1 (2:1)

W 11. rundzie spotkań 1. gr. łodzkiej B-Klasy KS OiZ PŁ Sparta Łódź gościła na stadionie łódzkiego Start-u drużynę MKS-u Mianów. Spartanie chcąc dogonić liderującą tabeli drużynę rezerw Włókniarza Pabianice uderzyli na przeciwników od początku spotkania, czego efektem był gol Filipa Gaduli po dziewięciu minutach od pierwszego gwizdka. W 18. minucie bramkarz Piotr Kochowicz wznowił grę długim wykopem z pola karnego Sparty, obrońca drużyny z Mianowa minął się z piłka i Gadula w sytuacji sam na sam podwyższył na 2:0. Obrona Sparty nie zdążyła za kontratakiem rywali tylko raz w 44. minucie. Wynik do przerwy - 2:1 dla łodzian. Na druga połowę goście wyszli z zamiarem doprowadzenia do remisu, ich plany zawodnicy Sparty pokrzyżowali w 58. minucie kiedy to po rzucie rożnym piłkę strącił Paweł Kamiński prosto pod nogi Krzysztofa Nadajczyka, a ten trafił na 3:1. Już chwilę później Gadula skompletował hattricka precyzyjnym strzałek w krótki róg bramki zdezorientowanego bramkarza gości. W 82. minucie spotkania FIlip Gudala dobił rywala lobując bramkarza i tym samym zaliczył 10. trafienie w 5. spotkaniu.

KS OIZ PŁ SPARTA ŁÓDŹ - MKS MIANÓW 5:1 (2:1)

[Stadion Start-u, Łódź, 10.11.2012 r godz. 11:15]

1:0 - Filip Gadula (9.) (asysta: Maciej Czyż)

2:0 - Filip Gadula (18.) (asysta: Piotr Kochowicz)

2:1 - Arkadiusz Beda (44.)

3:1 - Krzysztof Nadajczyk (58.) (asysta: Paweł Kamiński)

4:1 - Filip Gadula (59.) (asysta: Krzysztof Nadajczyk)

5:1 - Filip Gadula (82.) (asysta: Maciej Czyż)

Piotr Kochowicz - Dawid Plichta, Michał Stefanek, Marek Cywiński, Paweł Kamiński (73. Bartłomiej Bednarek) - Przemysław Rubinkowski (73. Kamil Płóciennik), Sebastian Jaworski, Krzysztof Nadajczyk, Krzysztof Gierach (84. Aleksander Kruszyński) - Maciej Czyż, Filip Gadula (83. Dominik Kowalczyk)