Sparing z Czarnymi Smardzew - Zapowiedź

Już w niedzielę 28.08 KS OiZ PŁ Sparta Łódź rozegra mecz sparingowy z gospodarzami boiska w Smardzewie - drużyną "Czarnych".

Mecz odbędzie się o godzinie 11:00.

Zbiórka zawodników o godzinie 10:30 na boisku w Smardzewie lub o 10:00 na parkingu przy ulicy Franciszkańskiej 142/154.

Zawodnikom przypominamy o składce - 20 zł - obowiązkowo przed meczem.

Tydzień później tj. 4 września o godzinie 14:00 pierwszy mecz KS OiZ PŁ Sparta Łódź o punkty w łódzkiej B-Klasie przeciwko LKS Gieczno! Już teraz zapraszamy wszystkich na to spotkanie.

Swoją obecność zapowiedział Rektor Politechniki Łódzkiej, Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania oraz łódzki oddział Telewizji Polskiej i inne media! Dlatego każdy Spartanin zobowiązany jest do zaproszenia jak największej ilości osób !! jesteśmy drużyną więc pokażmy naszą siłę!! zapraszajcie rodziny,dziewczyny, przyjaciół, znajomych, stwórzmy atmosferę jakiej jeszcze w Smardzewie nikt nie widział... wystarczy że każdy z nas zaprosi 4 osoby a już na meczu pojawi się ponad 100 osób zagrzewając do boju!! 4.09 będzie w tej rundzie naszym meczem prawdy w którym potrzebne będzie wsparcie i mobilizacja, potraktujmy to poważnie! Formujemy kolumnę aut już wstępnie możemy powiedzieć że o 12.30 ruszamy z parkingu przy ulicy Franciszkańskiej 142/154!!

ZAPRASZAMY!