10. kolejka: Sparta Łódź - Start Łódź 7:0 (3:0)

"Studenci" w 10. kolejce stanęli przed szansą wywalczenia pierwszego meczu w roli gospodarza w obecnym sezonie, szansa była tym większa, że rywal zza miedzy - Start Łódź to jeden z głównych kandydatów do spadku w tym sezonie.

W 30. minucie pierwszą bramkę dla studentów zdobył z rzutu karnego po faulu na Wojciechu Niżnikowskim Bartosz Sieradzki. Sześć minut później piłkę wzdłuż linii pola karnego zagrał Sieradzki, strzał Rysia odbił się od słupka, ale dobitka Niżnikowskiego znalazła drogę do siatki. W 39. minucie długie podanie od Niżnikowskiego przyjmuje Sieradzki i strzałem na krótki róg ustala wynik pierwszej części na 3:0 dla Sparty.

W 54. minucie na 4:0 podwyższył strzałem zza pola karnego Bartłomiej Strzelczyk, siedemnaście minut potem ten sam zawodnik po zespołowej akcji trafia po raz piąty dla gospodarzy. W 76. minucie Łukasz Kędzierski obraca się z piłką w polu karnym rywala i uderza pod poprzeczkę zdobywając pierwszą bramkę w sezonie. Sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry w pole karne Startu wbiega grający mecz życia Sieradzki i podaje piłkę na pustą bramkę Michałowi Bielakowi, który ustala wynik derbów na 7:0 dla Sparty.

KS OiZ PŁ SPARTA ŁÓDŹ - START ŁÓDŹ 7:0 (3:0)