Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Łódź
0:3
Orzeł Piątkowisko
KAS Konstantynów Łódzki
4:1
Jutrzenka Bychlew
Amii Łódź
4:1
Kolejarz Łódź
MKS Tuszyn
0:0
Zawisza II Rzgów
Iskra Dobroń
10:1
Start Łódź
Orzeł Kazimierz
3:1
AKS SMS Łódź
Włókniarz II Pabianice
0:3
GLKS Dłutów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Bychlew
1:1
Orzeł Kazimierz
Start Łódź
0:2
Włókniarz II Pabianice
Amii Łódź
2:0
KAS Konstantynów Łódzki
AKS SMS Łódź
4:0
Orzeł Piątkowisko
Iskra Dobroń
2:0
Sparta Łódź
GLKS Dłutów
6:0
MKS Tuszyn
Kolejarz Łódź
5:3
Zawisza II Rzgów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KAS Konstantynów Łódzki
5:3
Kolejarz Łódź
MKS Tuszyn
9:3
Start Łódź
Iskra Dobroń
2:1
AKS SMS Łódź
Orzeł Piątkowisko
0:0
Jutrzenka Bychlew
Orzeł Kazimierz
0:3
Amii Łódź
Zawisza II Rzgów
0:2
GLKS Dłutów
Włókniarz II Pabianice
2:2
Sparta Łódź
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KAS Konstantynów Łódzki
3:0
Orzeł Kazimierz
Start Łódź
3:2
Zawisza II Rzgów
Kolejarz Łódź
1:4
GLKS Dłutów
Amii Łódź
4:0
Orzeł Piątkowisko
Jutrzenka Bychlew
3:2
Iskra Dobroń
AKS SMS Łódź
1:4
Włókniarz II Pabianice
Sparta Łódź
2:1
MKS Tuszyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kazimierz
3:5
Kolejarz Łódź
Iskra Dobroń
1:6
Amii Łódź
GLKS Dłutów
6:1
Start Łódź
MKS Tuszyn
0:1
AKS SMS Łódź
Włókniarz II Pabianice
1:1
Jutrzenka Bychlew
Sparta Łódź
0:0
Zawisza II Rzgów
KAS Konstantynów Łódzki
5:1
Orzeł Piątkowisko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KAS Konstantynów Łódzki
3:0
Iskra Dobroń
Kolejarz Łódź
5:1
Start Łódź
Amii Łódź
2:1
Włókniarz II Pabianice
Jutrzenka Bychlew
1:0
MKS Tuszyn
AKS SMS Łódź
1:1
Zawisza II Rzgów
Orzeł Kazimierz
3:2
Orzeł Piątkowisko
Sparta Łódź
1:2
GLKS Dłutów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Łódź
0:4
Sparta Łódź
Iskra Dobroń
4:1
Orzeł Kazimierz
Orzeł Piątkowisko
0:3
Kolejarz Łódź
MKS Tuszyn
1:2
Amii Łódź
GLKS Dłutów
4:1
AKS SMS Łódź
Zawisza II Rzgów
3:1
Jutrzenka Bychlew
Włókniarz II Pabianice
0:5
KAS Konstantynów Łódzki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KAS Konstantynów Łódzki
4:3
MKS Tuszyn
Amii Łódź
8:3
Zawisza II Rzgów
Orzeł Piątkowisko
0:2
Iskra Dobroń
Kolejarz Łódź
2:6
Sparta Łódź
Jutrzenka Bychlew
0:2
GLKS Dłutów
Orzeł Kazimierz
0:1
Włókniarz II Pabianice
AKS SMS Łódź
5:2
Start Łódź
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Tuszyn
4:1
Orzeł Kazimierz
Start Łódź
1:4
Jutrzenka Bychlew
GLKS Dłutów
2:1
Amii Łódź
Iskra Dobroń
2:2
Kolejarz Łódź
Zawisza II Rzgów
0:5
KAS Konstantynów Łódzki
Włókniarz II Pabianice
0:1
Orzeł Piątkowisko
Sparta Łódź
1:1
AKS SMS Łódź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KAS Konstantynów Łódzki
1:1
GLKS Dłutów
Kolejarz Łódź
2:0
AKS SMS Łódź
Orzeł Kazimierz
3:4
Zawisza II Rzgów
Jutrzenka Bychlew
5:3
Sparta Łódź
Amii Łódź
4:0
Start Łódź
Iskra Dobroń
2:3
Włókniarz II Pabianice
Orzeł Piątkowisko
4:3
MKS Tuszyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dłutów
0:3*
Orzeł Kazimierz
MKS Tuszyn
2:3
Iskra Dobroń
Start Łódź
1:10
KAS Konstantynów Łódzki
Zawisza II Rzgów
0:0
Orzeł Piątkowisko
Włókniarz II Pabianice
0:1
Kolejarz Łódź
Sparta Łódź
0:0
Amii Łódź
AKS SMS Łódź
3:1
Jutrzenka Bychlew
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KAS Konstantynów Łódzki
5:2
Sparta Łódź
Iskra Dobroń
3:3
Zawisza II Rzgów
Orzeł Piątkowisko
0:8
GLKS Dłutów
Amii Łódź
5:2
AKS SMS Łódź
Kolejarz Łódź
5:0
Jutrzenka Bychlew
Orzeł Kazimierz
1:3
Start Łódź
Włókniarz II Pabianice
2:4
MKS Tuszyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza II Rzgów
1:1
Włókniarz II Pabianice
GLKS Dłutów
2:0
Iskra Dobroń
MKS Tuszyn
0:2
Kolejarz Łódź
Start Łódź
2:4
Orzeł Piątkowisko
Jutrzenka Bychlew
1:5
Amii Łódź
AKS SMS Łódź
3:5
KAS Konstantynów Łódzki
Sparta Łódź
3:0
Orzeł Kazimierz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości