16. kolejka: GKS Ksawerów - Sparta Łódź 1:3 (0:2)

16. kolejka:  GKS Ksawerów - Sparta Łódź 1:3 (0:2)

W spotkaniu 16. kolejki grupy pierwszej łódzkiej A-Klasy zawodnicy KS OiZ PŁ Sparty Łódź zmierzyli się w Woli Zaradzyńskiej z GKS-em Ksawerów...

W 23. minucie po wyrzucie z autu wykonywanym przez Michała Stefanka piłkę przejmuje Jakub Komorowski i wyprowadza Łodzian na prowadzenie. Siedemnaście minut później ponownie Stefanek z autu i ponownie bramkę zdobywa Komorowski, tym razem głową.

W 65. minucie spotkania za drugą żółtą kartkę boisko opuszcza obrońca Sparty Michał Bielak, minutę później Arkadiusz Telesiewicz zdobywa kontaktowe trafienie dla gospodarzy.

Grająca w dziesięciu Sparta mimo nerwowej końcówki wyprowadza akcję w doliczonym czasie gry lewą stroną, Jakub Karło dogrywa piłkę na 7-8 metr przed bramką, Tomasz Paroń nie ma kłopotów z wykończeniem akcji i ustaleniem wyniku spotkania na 3:1 dla gości.

Na sześć spotkań przed końcem sezonu Spartanie nadal zajmują 3. pozycję w tabeli.

GKS KSAWERÓW - KS OiZ PŁ SPARTA ŁÓDŹ 1:3 (0:2)