20. kolejka: Polonia Andrzejów Łódź - Sparta Łódź 4:0 (3:0). Awans Polonii do Okręgówki.

20. kolejka: Polonia Andrzejów Łódź - Sparta Łódź  4:0 (3:0). Awans Polonii do Okręgówki.

Z uwagi na fale kontuzji z zespole Trener Sławomir Ścieszko nie mógł skorzystać z kilku podstawowych zawodników, a na obiekcie w Andrzejowie stawiło się piętnastu "Spartan".

Znajdująca się o krok od powrotu do Klasy Okręgowej Polonia objęła prowadzenie w 18. minucie po trafieniu Wojciecha Niżnikowskiego, w 31. minucie podwyższył Marcin Milczarek, w końcówce pierwszej części na 3:0 strzelił Kamil Muszyński.

Na sześć minut przed końcowym gwizdkiem wynik na 4:0 dla Polonii ustalił Tomasz Krajewski.

Na dwa spotkania przed końcem rozgrywek Polonia Andrzejów ma aż 10 punktów przewagi nad drugim w tabeli TMRF Widzewem Łódź.

Sparta spadła na 5. miejsce ze względu na gorszy bilans bezpośrednich pojedynków z LKS-em Różyca oraz kolejny rywalem "Studentów" - Iskrą Dobroń.

POLONIA ANDRZEJÓW ŁÓDŹ - KS OiZ PŁ SPARTA ŁÓDŹ 4:0 (3:0)