22. kolejka: Sparta Łódź - Iskra Dobroń 2:2 (2:1)

Sparta Łódź zakończyła swój drugi sezon w Klasie A meczem z Iskrą Dobroń.

Występujący w roli gospodarzy "Studenci" chcieli ostatni akord sezonu 2014/2015 zakończyć zwycięstwem. Ze względu na panujący tego popołudnia upał mecz nie toczył się w porywającym tempie. W 28. minucie pojedynku bramkarz Iskry odbił uderzenie Michała Stefanka wprost pod nogi Iwo Zgoły, który okazji nie zmarnował i wyprowadził Łodzian na prowadzenie. Chwilę później bardzo aktywny w tym spotkaniu Giennadij Dubenkow odebrał piłkę, przedryblował czterech rywali i pewnym strzałem obok bramkarza podwyższył wynik na 2:0. Rywale nie odpuścili i dwie minuty po przerwie zdobyli bramkę kontaktową. W trzeciej minucie drugiej odsłony Iskra wyrównała. Więcej bramek tego dnia kibice przy ul. Srebrzyńskiej 95 nie zobaczyli i ostatni mecz sezonu 2014/2015 zakończył się remisem 2:2.

KS OiZ PŁ Sparta Łódź zakończyła sezon na 8. pozycji, zanotowała osiem zwycięstw, cztery remisy i została dziesięciokrotnie pokonanna. Zawodnicy Sparty zdobyli 49 bramek a stracili 48.

KS OiZ PŁ SPARTA ŁÓDŹ - ISKRA DOBROŃ 2:2 (2:1)