4. kolejka: KS OiZ PŁ Sparta Łódź - MKS 2000 Tuszyn 3:0 (1:0)

Po bardzo dobrej grze drużyna "Studentów" pokonała w 4. kolejce spotkań zespół MKS 2000 Tuszyn 3:0 (1:0)!

Pierwsza część rywalizacji na stadionie Startu w Łodzi pomiędzy Sparta a drużyną z Tuszyna zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 1:0. Bramkę zdobył w 28. minucie Filip Gadula. W 58. minucie było już 2:0, piłkę na skrzydle otrzymał Aleksander Kruszyński, popędził wzdłuż linii boiska, schodząc w kierunku środka zdążył jeszcze minąć obrońce rywali i świetnym uderzeniem skierował piłkę w górny, bliższy róg bramki. Wynik meczu ustalił strzelec pierwszego gola w tym meczu - Filip Gadula, wykańczając strzałem głową doskonałe dogranie z prawej strony Przemysława Rubinkowskiego na cztery minuty przed końcem.

Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że w spotkaniu tym w składzie Sparty zabrakło Piotra Baryły, kontuzjowanego Piotra Piotrowicza oraz pauzującego za czerwoną kartkę w spotkaniu z RKS-em Dawida Plichty. Dzięki drugiemu w tym sezonie zwycięstwu Sparta awansowała na 4. pozycje w tabeli.