5. kolejka: KS AMII Nowosolna Łódź - Sparta Łódź 6:1 (4:0)

W piątej kolejce ligowej sezonu 2017/2018 zmagającym się z plagą absencji i grającym w eksperymentalnym ustawieniu "Studentom" przyszło zmierzyć się z KS AMII Nowosolna.

Już w 2. minucie spotkania gospodarze objęli prowadzenie, po rzucie z autu Piotr Beta skierował piłkę do bramki Sparty. W 14. minucie ten sam zawodnik podwyższył na 2:0, w 39. minucie Michał Beta zdobył bramkę na 3:0, dwie minuty przed końcem wynik pierwszej połowy ustalił zdobywając hattricka Piotr Beta.

W trzeciej minucie drugiej części po indywidualnej akcji Dariusz Kosiński zagrał w pole karne do Michała Bielaka, który zdobył bramkę honorową i jedyną w tym spotkaniu, gospodarze zdobyli jeszcze dwie bramki - Włodzimierz Klatka w 67. minucie oraz Sebastian Głogowski w 73.

KS AMII NOWOSOLNA ŁÓDŹ - KS OiZ PŁ SPARTA ŁÓDŹ 6:1 (4:0)