7. kolejka: LKS Iskra Dobroń - KS OiZ PŁ Sparta Łódź 1:1 (1:1)

Z Dobronia piłkarze Sparty wywieźli jeden punkt po obfitującym w sytuacje bramkowe, wyrównanym spotkaniu...

Bramkę dla Spartan zdobył w 22. minucie Aleksander Kruszyński, który pobiegł skrzydłem, zszedł do środka i silnym uderzeniem w górny róg bramki pokonał bramkarza ekipy z Dobronia. Gol ten był wynikiem intensywnych ataków Sparty w pierwszych trzydziestu minutach, po których to zespół Trenera Ścieszko mógł prowadzić co najmniej 3:0. Niestety, jak mówi stara, piłkarska maksyma "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić". W tym meczu sprawdziła się w 43. minucie kiedy to Iskra zdobyła wyrównujące trafienie, a w doliczonym czasie pierwszej połowy mogła prowadzić, ale bramkarza Sparty uratowała poprzeczka.

Mimo wielu sytuacji dla obu drużyn druga połowa nie przyniosła zmiany rezultatu, tym samym Sparta nie wyprzedziła w tabeli rywali z Dobronia i nadal zajmuje 6. pozycję.