7. kolejka: SKS Start Łódź - Sparta Łódź 0:4 (0:2)

W meczu 7. kolejki gr. 1 łódzkiej Klasy A przedostatni w tabeli Start Łódź podejmował 9. Spartę.

Już w 4. minucie goście prowadzili po trafieniu Jakuba Kobalczyka głową po rzucie rożnym. Dwie minuty potem po faulu przed polem karnym na Kobalczyku obrońca Start Przemysław Ochocki obejrzał czerwoną kartkę. Sparta grająca przeciw osłabionemu rywalowi tworzyła szereg sytuacji bramkowych, ale brakowało umieszczenia piłki w bramce. W 20. minucie Wojciech Mosieński w polu karnym drybluje kilku zawodników gospodarzy i podwyższa na 2:0.

W przerwie Trener Sławomir Ścieszko dokonał aż pięciu zmian. W 74. minucie Radosław Naskręcki podwyższył na 3:0, a trzy minuty potem piłkę w polu karnym otrzymał Bartłomiej Strzelczyk i pewnym strzałem ustalił wynik derbowego pojedynku na 4:0 dla "Studentów".

Po spotkaniu pozostał ogromny niedosyt związany z brakiem skuteczności i bardzo niskim wynikiem w stosunku do liczby wykreowanych bardzo dobrych sytuacji bramkowych.

SKS START ŁÓDŹ - KS OiZ PŁ SPARTA ŁÓDŹ 0:4 (0:2)