Brąz juniorów w Tomaszowie Mazowieckim!

Kolejny turniej juniorów Sparty zakończony miejscem na podium! Z Tomaszowa Mazowieckiego podopieczni Trenera Jakuba Komorowskiego wywieźli brązowy medal.

Młodzi Spartanie z rocznika 2007/08 udali się w sobotę na turniej do Tomaszowa Mazowieckiego.

Barwy Spartan reprezentowało 11 zawodników. Na początku turnieju zostaliśmy poproszeni, aby stworzyć z naszej jednej drużyny dwie (jedna z zaproszonych drużyn nie dotarła) I na ten pomysł przystaliśmy. Sparta I i Sparta II rozpoczęły zmagania na turnieju. Pochwały należą się wszystkim zawodnikom za bardzo dobrą grę i wielkie zaangażowanie w każdym meczu. Poniżej podane zostaną wyniki obu drużyn.

Warto tutaj nadmienić, że zespół Sparty II jako jedyny zremisował I strzelił bramkę drużynie Orlikowi Ujazd - zwycięzcy turnieju.

Sparta I
Rozgrywki grupowe

Sparta 1:0 Gmina Rozprza (bramka: Kamil Woźniak)
Sparta 1:0 Mazovia 2008 (Maksym Wrzesiński)