Ciężko w Ciężkowie... Sazan - Sparta 4:0 (0:0).

Liderująca tabeli 1. Gr. łódzkiej B-Klasy KS OiZ PŁ Sparta Łódź przegrała sensacyjnie w Ciężkowie z druzyną LKS-u Sazan Pęczniew...

Drużyna Sparty której przedmeczowa przewaga nad Sazanem wynosiła aż 18 punków jechała do Ciężkowa po kolejne trzy oczka. przebieg oraz wynik spotkania udowadniają jak nieprzewidywalne są rozgrywki B-Klasowe.

Do ok. 70. min mimo sytuacji z obu stron utrzymywał się wynik bezbramkowy. W ciągu kolejnych dwudziestu-kilku minut Sparta straciła cztery bramki - to prawie tyle ile w poprzednich jedenastu spotkaniach tego sezonu, z czego dwie w samej końcówce.

Mimo porażki dzięki zwycięstwu KS Ner Łódzki nad rezerwami Włókniarza Pabianice Spartanie utrzymali 5 punktów przewagi nad pabianiczanami.

LKS SAZAN PĘCZNIEW - KS OiZ PŁ SPARTA ŁÓDŹ 4:0 (0:0)

[Boisko w Ciężkowie, 28.04.2013 r godz. 15:00]

Piotr Kochowicz - Dawid Plichta, Bartłomiej Bednarek,Marek Cywiński,Paweł Kamiński - Kamil Płóciennik (60. Mateusz Koziróg), Krzysztof Nadajczyk (79. Łukasz Puzder),Sebastian Jaworski, Marcin Danecki (50. Albert Zając), Aleksander Kruszyński (65. Tomasz Niedzielski) - Filip Gadula.

Pozostałe wyniki kolejki:

Victoria Łódź - MKS Mianów - 4:0

Pisia Zygry - Hetman Łódź - 3:1

KS Ner Łódzki - Włókniarz II Pabianice - 3:2

MKS 2000 II Tuszyn - LUMKS Tuszyn 3:0 (wo)