Derby Łodzi dla Sparty! UKS Hetman - KS OiZ PŁ Sparta 0:2 (0:0)

W 10. rundzie spotkań 1. gr. łodzkiej B-Klasy KS OiZ PŁ Sparta Łódź rozegrała derbowe spotkanie na stadionie Metalowca przeciwko drużynie Hetmana. Pierwsza odsłona meczu stała pod znakiem ambitnej walki obu zespołów, ale nie przyniosła bramek, mimo kilku dogodnych sytuacji. W bramce Sparty doskonale spisał się Piotr Kochowicz który po raz kolejny w tym sezonie zanotował czyste konto. Druga część spotkania to rosnąca dominacja Spartan udokumentowana szóstą już w tym sezonie bramką Filipa Gaduli w 57. minucie rywalizacji (asystę zanotował Marek Cywiński), oraz cztery minuty później trafieniem debiutującego w barwach Sparty OiZ Kamila Płóciennika po podaniu Sebastiana Jaworskiego.
Dzięki zwycięstwu Sparta utrzymała się na 2. pozycji w tabeli i dzięki porażce Włókniarza II Pabianice z LUMKS Tuszyn traci do lidera już tylko 6 punktów (przy dwóch meczach rozegranych mniej od Włókniarza).

UKS HETMAN ŁÓDŹ - KS OIZ PŁ SPARTA ŁÓDŹ 0:2 (0:0)

[Stadion Metalowca, Łódź, 04.11.2012 r godz. 14:00]

0:1 - Filip Gadula (57.) (asysta: Marek Cywiński)

0:2 - Kamil Płóciennik (61.) (asysta: Sebastian Jaworski)

Piotr Kochowicz - Dawid Plichta, Michał Stefanek, Bartłomiej Bednarek (46. Marek Cywiński), Paweł Kamiński - Krzysztof Gierach (81. Aleksander Kruszyński), Maciej Bielecki, Sebastian Jaworski, Przemysław Rubinkowski (46. Kamil Płóciennik) - Krzysztof Nadajczyk (46. Jacek Skrzypek), Filip Gadula.

Wyniki pozostałych spotkań 10. kolejki:

MKS Mianów - KS Ner Łódzki 1:1 (3 listopada, 14:00)
Victoria Łódź - LKS Sazan Pęczniew 3:0 (4 listopada 13:30)
UKS Włókniarz Pabianice - LUMKS Tuszyn 0:3 (4 listopada 14:00)
GKS Pisia Zygry - MKS 2000 Tuszyn 0:1 (4 listopada 14:00)