Juniorzy: Zamówienia na koszulki meczowe

Drodzy Rodzice!

Wychodząc na wprost Waszym oczekiwaniom, pragniemy, aby mali Spartanie posiadali indywidualne stroje meczowe/treningowe. Nie są one obowiązkowe, ale mamy nadzieję, że zdecydują się Państwo na taki zakup, który pozwoli zidentyfikować Zespół. Jeśli któregoś z Państwa sytuacja finansowa nie pozwala na zakup takiego sprzętu to prosimy o telefon lub @. Zachowamy pełną anonimowość, ale prosimy o szczere deklarację, gdyż jak Państwo wiedzą zajęcia są w pełni bezpłatne, a my staramy się aby były przeprowadzone na najwyższym poziomie.

Podsumowując:

Koszulka meczowa + spodenki + getry = 150zł + koszulka treningowa gratis!

Dres sportowy (bluza z długim rękawem oraz długie spodnie) = 130zł (część z Państwa zakupiła już takie dresy)

ewentualny szalik: od 20 do 30zł w zależności od ilości zamówień.

Poniżej prezentujemy tabele rozmiarów. Prosimy o deklaracje do piątku 02.09 za pośrednictwem @ lub telefonu.

Zamawiamy w następującej formie:

Imię, nazwisko Dziecka, rozmiar koszulki z dopiskiem zawodnik z pola lub bramkarz, rozmiar dresu( o ile jest potrzebny)., szalik(o ile jest potrzebny)

PS. Mogą też zamówić Państwo koszulkę meczową lub dres dla siebie podając dodatkowo Państwa rozmiar. Koszulki są z nazwiskami dla wszystkich zawodników. Numery na koszulkach wybiera TRENER!

@: spartalodz@gmail.com , tel: 502655657

płatność przy odbiorze.