Mecz Przyjaźni: Sparta Łódź - Czarni Smardzew 1:7

W meczu 6. kolejki 2. grupy łódzkiej B-Klasy KS OiZ Sparta Łódź zmierzyła się w Smardzewie z drużyną Czarnych.

Już przed meczem określanym mianem "wielkich derbów boiska w Smardzewie" wiadomo było, że żadna z drużyn tanio skóry nie sprzeda. Obie ekipy nastawione były na 90 minut walki i grę na 100%.

Tym razem zwyciężyło doświadczenie Czarnych, którzy pokazali rywalom jak wiele ciężkiej pracy przed nimi, aby dorównać liderowi.

Honorową bramkę dla Sparty zdobył w 29. minucie spotkania kapitan Łukasz Juszczak.

Po meczu odbył się wspólny piknik, który mimo nie najlepszej pogody zgromadził zawodników i władze obu drużyn oraz najzagorzalszych fanów. Przy kiełbasce z grilla, piwie oraz muzyce z "Nysy" wydziału OiZ Politechniki Łódzkiej można było podyskutować zarówno o meczu jak i o planach na przyszłość obu zespołów.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim przybyłym oraz w szczególności osobom które pomogły zorganizować mecz, doskonałą oprawę oraz pomeczowy piknik.

KS OiZ SPARTA ŁÓDŹ - CZARNI SMARDZEW 1:7 (1:3)

[Smardzew, 9.10.2011 r godz. 11:00]

Bramka dla Sparty: Łukasz Juszczak (27.)

Łukasz Krasiński - Andrzej Łaska (55. Dominik Kowalczyk), Piotr Stelmach, Łukasz Juszczak, Maciej Szulc (75. Patryk Gołąb - Nikodem Adamiak, Krzysztof Darnowski, Dawid Kubiak (85. Andrzej Burek), Sebastian Jaworski - Krzysztof Gierach, Jakub Wyczółkowski.