MKS 2000 Tuszyn 0-0 KS OiZ PŁ Sparta Łódź

KS OiZ PŁ Sparta Łódź zremisowała bezbramkowo z rezerwami MKS-u 2000 Tuszyn na trudnym terenie jakim było boisko stadionu miejskiego w Tuszynie.
Nasi studenci zaciekle rozbijali ataki przeciwnika, jednak sami nie potrafili skonstruować klarownej sytuacji podbramkowej.
Forma zawodników pozostawiała wiele do życzenia co może być spowodowane 2 tygodniową przerwą w rozgrywkach. Warto podkreślić, że drużyna Sparty jako jedyna nie straciła jeszcze bramki dzięki fantastycznej grze bramkarza oraz całej linii defensywnej.

Mamy nadzieję, że to był wypadek przy pracy, a następne mecze będą obfitować w większą liczbę pięknych bramek oraz same zwycięstwa OiZ PŁ Sparty Łódź.

Skład: Piotr Kochowicz - Dawid Plichta, Michał Stefanek, Bartłomiej Bednarek, Paweł Kamiński - Przemysław Rubinkowski (46. Aleksander Kruszyński), Maciej Bielecki, Sebastian Jaworski, Marcin Danecki(46. Łukasz Puzder) - Krzysztof Gierach, Maciej Czyż.

Obecnie Sparta zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli mając jeden mecz zaległy.

Kolejne spotkanie KS OIZ PŁ SPARTA ŁÓDŹ rozegra u siebie na stadionie Startu Łódź z LKS Sazan Pęczniew 7.10 o godz 13:30