Pierwszy historyczny punkt!

W 1. kolejce 2. Grupy łódzkiej B-Klasy KS OiZ PŁ Sparta Łódź zremisował w Smardzewie z LKS-em Gieczno 3:3 (1:1).

W historycznym debiucie na B-klasowych boiskach łódzkiej drużyny prowadzenie pierwsi objęli goście z Gieczna. Do wyrównania doprowadził jeszcze w pierwszej połowie Jakub Wyczółkowski.

Druga połowa rozpoczęła się od dwóch trafień gości. Kontaktowego gola zdobył Dominik Kowalczyk. Pod koniec meczu wynik na 3:3 ustalił strzałem pod poprzeczkę z ostrego kąta Patryk Gołąb.

Skład KS OiZ PŁ Sparta Łódź:

1. Artur Siciński
2. Dawid Kubiak
3. Sebastian Jaworski
4. Robert Sokołowski
5. Kamil Pruskizmiana60" Karol Żuchalski
6. Patryk Gołąbbramka
7. Krzysztof Gierach
8. Łukasz Juszczak
9. Maciej Marszałek
10. Dominik Kowalczykbramka
11. Jakub Wyczółkowskibramka

Widzów: około 100

Dziękujemy za przybycie wszystkim znajomym którzy nas dopingowali, jak również dziekanowi Ryszardowi Grądzkiemu, dziekanowi Markowi Sekiecie oraz pozostałym pracownikom Politechniki Łódzkiej.

Warto odnotować, że przy okazji meczu swój dziewiczy rejs odbyła odrestaurowana Nysa Wydziału OiZ Politechniki.

Dodatkowe podziękowania należą się mediom jak np. Radio Łódź czy TVP Łódź za zainteresowanie się naszym debiutanckim meczem.