Pisia Zygry - KS OiZ PŁ Sparta Łódź 0:1 (0:1)

Po ciężkim meczu Sparta odniosła wyjazdowe zwycięstwo nad Pisią Zygry 0:1 (0:1), i dzięki remisowi rezerw Włókniarza Pabianice została samodzielnym liderem 1. gr łódzkiej B-klasy!

Wyjazdowe zwycięstwo OiZ PŁ Sparty Łódź nad drużyną GKS Pisia Zygry nie przyszło łatwo. Gospodarze stworzyli kilka świetnych sytuacji bramkowych których jednak nie byli w stanie wykorzystać.

Bramkę dla Sparty zdobył debiutujący w naszych barwach w oficjalnym spotkaniu Mateusz Koziróg w 38. minucie spotkania. Maciej Czyż zagrał przekątną piłkę do Koziroga, który wyprzedził obronę, położył bramkarza rywali i kopnął piłkę do pustej bramki.

Dzięki remisowi Włókniarza II Pabianice z Sazanem Pęczniew (2:2), Spartanie awansowali na pierwszą pozycje w tabeli.

GKS PISIA ZYGRY - KS OiZ PŁ SPARTA ŁÓDŹ 0:1 (0:1)

[Boisko w Zygrach, 14.04.2013 r godz. 17:00]

0:1 - Mateusz Koziróg (38.) (asysta: Maciej Czyż)

Piotr Kochowicz - Dawid Plichta, Bartłomiej Bednarek,Marek Cywiński (64. Tomasz Niedzielski),Paweł Kamiński - Kamil Płóciennik (54. Aleksander Kruszyński),Sebastian Jaworski ,Krzysztof Nadajczyk, Marcin Danecki (90. Piotr Stelmach), Mateusz Koziróg - Maciej Czyż (74. Dominik Kowalczyk).