Sparta nie zwalnia. OiZ Sparta - Sazan 8:0 (2:0)

Sparta nie zwalnia.   OiZ Sparta - Sazan 8:0 (2:0)

W meczu 6. kolejki 1. grupy łódzkiej B-Klasy KS OiZ Sparta Łódź odniosła najwyższe zwycięstwo w swojej krótkiej historii....

Spartanie objęli prowadzenie już w 5. minucie po strzale Krzysztofa Gieracha, i z każdą minutą coraz bardziej przeważali nad rywalem, tym bardziej, że z uwagi na brak rezerwowych i urazy zawodników podstawowego składu Sazan kończył mecz w dziewięciu. Do przerwy Sparta prowadziła 2:0, drugiego gola zdobył Marcin Danecki. W drugiej odsłonie łodzianie nie pozostawili złudzeń rywalowi, po trzy bramki dołożyli Filip Gudala oraz wprowadzony po przerwie w miejsce Jacka Skrzypka Krzysztof Nadajczyk.

Równie ważne jak skuteczność w ofensywie jest to, że Sparta w czterech pierwszych meczach sezonu nie straciła bramki jako jedyna drużyna w łódzkich B-Klasach, ogromna w tym zasługa całej linii obrony, podstawowego bramkarza Piotra Kochowicza jak i debiutującego między słupkami w barwach Sparty w meczu z Sazanem Pawła Pęciny. Dzięki zwycięstwu nad drużyną z Pęczniewa KS OiZ Sparta awansowała na 2. miejsce w tabeli.

KS SPARTA ŁÓDŹ - LKS SAZAN PĘCZNIEW 8:0 (2:0)

[Łódź, Stadion Startu, 07.10.2012 r godz. 13:30]