Zapowiedź 2. kolejki: KS OiZ Sparta Łódź - Pisia Zygry

W pierwszym w tym sezonie meczu u siebie KS OiZ Sparta Łódź będzie podejmować GLKS Pisię Zygry w ramach 2. Kolejki spotkań 1. Grupy łódzkiej B-Klasy. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 9 Września 2012 r. o godzinie 18:00 na stadionie łódzkiego Startu przy ul. Św. Teresy 56/58.

KS OiZ Sparta Łódź - GLKS Pisia Zygry

Dla Sparty będzie to pierwszy z serii meczów w sezonie 2012/2013 które będą rozgrywane na tym obiekcie. W zespole studentów Wydziału OiZ przed sezonem zaszło wiele zmian, funkcję trenera objął znany oraz lubiany mgr. Sławomir Ścieszko, drużyna została wzmocniona zawodnikami ogranymi w wyższych ligach, jeszcze większy nacisk położone na stronę organizacyjną zespołu, dlatego też celem postawionym przed drużyną jest walka o zwycięstwo w każdym meczu oraz zajęcie wysokiego miejsca w tabeli wraz z końcem sezonu. Zmiany te dały efekt już w 1. kolejce sezonu w którym Sparta sprawiła ogromną niespodziankę pokonując na wyjeździe w dramatycznym okolicznościach drużynę Victorii Łódź 1:0, zwycięstwo tym cenniejsze, bowiem była to pierwsza porażka Victorii na własnym boisku od prawie półtora roku!

Nasz rywal – Pisia Zygry, 5. drużyna zeszłego sezonu w swoim pierwszym meczu sezonu rozgromił KS Ner Łódzki 5:0, ostatnią drużynę w tabeli poprzednich rozgrywek. Jest to z pewnością wynik który zawodników Sparty zmusza do nie lekceważenia rywala oraz przygotowania się do walki od pierwszej do ostatniej minuty pojedynku. Biorąc jednak pod uwagę nastrój w drużynie oraz chęć osiągnięcia jak najlepszego wyniku w każdym spotkaniu o wolę walki oraz zaangażowanie możemy być spokojni.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej w Łodzi, w szczególności studentów łódzkich uczelni. Swoją obecność na meczu zapowiedziały władze Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej, przedstawiciele telewizji, radia oraz prasy. Tym bardziej prosimy o żywiołowe oraz kulturalne dopingowanie naszej drużyny.

Pomóżcie nam stworzyć coś czego w B-Klasie jeszcze nie było!

Pokażmy że Sparta to coś więcej niż drużyna na boisku!