10. kolejka: Sparta Łódź - Iskra Dobroń 2:0 (0:0)

10. kolejka:  Sparta Łódź - Iskra Dobroń 2:0 (0:0)

W  spotkaniu 10. kolejki 1. grupy łódzkiej A-Klasy zespół KS OiZ PŁ Sparty Łódź podejmował drużynę Iskry Dobroń.

Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod dyktando faworyzowanych gospodarzy, mimo iż zakończyła się wynikiem bezbramkowym gra Spartan dawała wrażenie, że bramki dla "Studentów" w tym meczu padną i są tylko kwestią czasu.

W drugiej połowie całkowicie zmieniła się pogoda, nad boiskiem ChKS zebrały się chmury, porywisty wiatr, padał grad i deszcz. Wynik otworzył w 11. minucie drugiej odsłony Jakub Komorowski strzałem głową po rzucie rożnym wykonywanym przez Konrada Wolskiego.  Dziesięć minut przed końcem wynik na 2:0 ustalił po podaniu Macieja Borkowskiego Maciej Czyż.

Drużyna Iskry nie oszczędzała rywali - arbiter tego spotkania pokazał gościom cztery żółte kartki już w pierwszej połowie, w doliczonym czasie gry z powodu otrzymania drugiego "żółtka" boisko musiał opuścić Piotr Urbaniak.

Dzięki temu zwycięstwu oraz porażce LKS-u Różyca z Widzewem II Łódź "Studenci" awansowali na pozycję wicelidera.

KS OiZ PŁ SPARTA ŁÓDŹ - ISKRA DOBROŃ 2:0 (0:0)