7. kolejka: Sparta Łódź - Orzeł Piątkowisko 3:0 (0:0)

7. kolejka:  Sparta Łódź - Orzeł Piątkowisko 3:0 (0:0)

W zaległym spotkaniu 7. kolejki 1. grupy łódzkiej A-Klasy zespół KS OiZ PŁ Sparty Łódź podejmował drużynę Orła Piątkowisko.

Pierwsza połowa spotkania drużyn z czołówki tabeli przebiegała pod dyktando gospodarzy.

Druga odsłona rozpoczęła się od kontrataków gości, jednak to gospodarze otworzyli wynik - w 65. minucie po zamieszaniu przed polem karnym Jakub Komorowski wyłuskał piłkę i odegrał przed pole karne do Macieja Borkowskiego, który uderzył płasko z pierwszej piłki tuz przy prawym słupku bramki przeciwnika.

Trzy minuty później po akcji zespołowej piłka trafiła na prawa stronę do Michała Bielaka, który płasko dośrodkował ją w pole karne. Piłka po minięciu dwóch zawodników Sparty i obrońców rywali przeleciała na wysokość drugiego słupka bramki, gdzie stał niepilnowany Borkowski, który po przyjęciu piłki wpakował ją do bramki z najbliższej odległości.

Siedem minut po bramce na 2:0 po szybkim wznowieniu piłki z autu , piłka trafiła do Macieja Czyża, który z pierwszej piłki odegrał do wbiegającego ze środka boiska Komorowskiego, który przyjął piłkę w biegu i bez namysłu uderzył zza pola karnego w długi róg nie dając szans bramkarzowi.

Dzięki temu zwycięstwu "Studenci" awansowali na 3. pozycję w lidze.

KS OiZ PŁ SPARTA ŁÓDŹ - ORZEŁ PIĄTKOWISKO 3:0 (0:0)