Debiut Spartan w Klasie A! Zapowiedź spotkania z Jutrzenką Bychlew.

W pierwszej kolejce sezonu 2013/2014 KS OiZ PŁ Sparta Łódź zadebiutuje w łódzkiej A-Klasie. Studenci podejmować będą LKS Jutrzenkę Bychlew.

Spartanie po kilkutygodniowych przygotowaniach w końcu staną do rywalizacji o punkty. Jako beniaminek ligi z pewnością nie będziemy faworytem w tym spotkaniu nawet pomimo dobrych wyników z meczach sparingowych, jednak pierwsza seria spotkań w nowym sezonie zawsze jest pełna niespodzianek i Sparta taką niespodziankę postara się sprawić.

Drużyna gości - LKS Jutrzenka Bychlew to zespół ograny od lat w A-Klasie, zeszły sezon zakończył na 9. miejscu na dwanaście ekip.

KS OiZ PŁ SPARTA ŁÓDŹ -

LKS JUTRZENKA BYCHLEW

1. kolejka 1. gr A-Klasy, Łódź

31.08.2013, godzina 16:00

Boisko Startu w Łodzi

Pozostałe spotkania kolejki:

GKS Ksawerów - Iskra Dobroń (31 sierpnia, 17:00)

RKS Łódź - UKS SMS Łódź (31 sierpnia, 16:00)

MKS 2000 Tuszyn - Orzeł Piątkowisko (31 sierpnia, 17:30)

Spotkania Burzy Pawlikowice oraz Orlika Sobień z nieznanymi jak na tę chwilę rywalami zostały przełożone.