Pierwszy sparing na remis. Sparta - Hetman 2:2.

W meczu sparingowym na boisku ChKS-u drużyna KS OiZ Sparta Łódź zremisowała 2:2 z 5. zespołem Grupy I łódzkiej B-Klasy Hetmanem Łódź.

W pierwszym spotkaniu kontrolnym po zimowej przerwie drużyna Sparta mierzyła się z bardziej doświadczonymi rywalami zza miedzy. Pierwsze 40. minut zupełnie zaskoczyło jeszcze nieobudzonych z zimowego snu Spartan - przegrywali 0-2 po błędach całego zespołu. Pod koniec pierwszej części spotkania po składnej akcji piłkę do siatki skierował Jakub Wyczółkowski. W drugiej połowie z każdą mijającą minutą Sparta przeważała coraz bardziej, co zaowocowało trafieniem Krzysztofa Gieracha bo ładnym strzale z dystansu. Pod koniec nie zabrakło okazji do zdobycia zwycięskiego gola, zabrakło jednak skuteczności.

Warto również dodać, że mecz był toczony w przyjacielskiej atmosferze, a brak sędziego w niczym nie przeszkadzał zawodnikom. Najlepszym zawodnikiem drużyny Sparty okazał Maciej Gliwny pozyskany zimą z ... UKS Hetman Łódź.

Dziękujemy zawodnikom Hetmana za sportową atmosferę i życzymy powodzenia.

KS HETMAN ŁÓDŹ - KS SPARTA ŁÓDŹ 2:2 (2:1)

[Łódź, boisko ChKS-u, 26.02.2012 r godz. 12:00]

Bramki dla Sparty: Wyczółkowski, Gierach.