Kolejne Derby na remis. Sparta - Victoria 4:4.

W drugim meczu sparingowym przed rundą rewanżową KS Sparta Łódź zremisowała z Victorią Łódź 4:4 (0:2)

Od początku spotkania największym problemem dla obu drużyn był porywisty wiatr który nie pozwolił rozgrywać dokładnie piłki. Po wyrównanym początku Victoria zdobyła pierwszą bramkę w 20. minucie spotkania po mocnym uderzeniu z linii pola karnego, 8 minut później było już 0:2 - uderzona z rzutu rożnego piłka "zawisła" w powietrzu z powodu wiatru i spadła pod nogi niepilnowanemu zawodnikowi Victorii.

W drugiej części meczu Sparta grała zupełnie odmieniona, w 56. minucie po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym piłkę uderzył Maciek Marszałek, ta odbiła się od nogi obrońcy i zmyliła bramkarza. W 69. min. do wyrównania doprowadził Krzysztof Gierach. W 77. minucie napastnika Victorii faulował w polu karnym Piotr Stelmach i po rzucie karnym Sparta przegrywała 2:3, kilka chwil później było już 2:4. Kiedy wydawało się, że faworyzowana Victoria odniesie zwycięstwo Sparta w ostatnich 5 minutach zdołała zdobyć dwie bramki, na 3:4 trafił Nikodem Adamiak mierzonym strzałem po doskonałym podaniu ze skrzydła Dominika Kowalczyka. W ostatniej minucie do remisu doprowadził Maciej Gliwny.

Dziękujemy zawodnikom Victorii Łódź za sportową atmosferę i życzymy powodzenia w lidze.

KS SPARTA ŁÓDŹ - KS VICTORIA ŁÓDŹ 4:4 (0:2)

[Łódź, boisko ChKS-u, 11.03.2012 r godz. 14:00]

Bramki:

0:1 - Gawroński (20.), 0:2 - Fijałkowski (28.) , 1:2 - Marszałek (56.), 2:2 - Gierach (69.), 2:3 - Sasiak (77. - karny) , 2:4 - Karasiński (80.), 3:4 - Adamiak (86.), 4:4 - Gliwny (90.).

Skład Sparty:

Siciński - Stelmach, Sokołowski, Gliwny, Gołąb - Gutkowski - Marszałek, Marciniak, Danecki, Pruski - Adamiak.

Zawodnicy wchodzący z ławki: Kowalczyk, Kruszyński, Gierach, Wyczółkowski, Kubiak, Witkowski.