Sparta rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej!

Drużyna KS OiZ PŁ Sparta Łódź z początkiem marca rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2013/2014...

Na pierwszy dzień marca zaplanowana jest gra wewnętrzna (godzina do ustalenia).

Od 3 marca Spartanie trenować będą trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) na obiektach łódzkiego AZS-u.

Znani są już również pierwsi rywale "Studentów" w meczach towarzyskich: 9 marca na boisku ChKS-u w Łodzi odbędzie się spotkanie z 7. drużyną 1. Gr łódzkiej klasy-B - Victorią Łódź. Kolejnym rywalem będzie ostatni zespół 2. gr łódzkiej klasy-A - LKS Kalonka (dzień i godzina w trakcie ustaleń).

Pierwszy mecz o punkty w 2014 roku Spartanie rozegrają na wyjeździe 8/9 kwietnia a rywalem będzie LKS Jutrzenka Bychlew.

Jeśli jesteś studentem Politechniki Łódzkiej i jesteś zainteresowany dołączeniem do drużyny Sparty - napisz do nas!

Trener Sławomir Ścieszko - sscieszko@gmail.com