Sparta wygrywa mecz towarzyski z Lordi's Football Team!

Oficjalne przygotowania drużyna KS OiZ PŁ Sparta Łódź rozpoczyna z początkiem marca, jednak wcześniej zawodnicy Sparty rozegrali spotkanie z zespołem reprezentującym jednego ze sponsorów: Lordi's Club & Foo Foo Bar - Lordi's Football Team!

Towarzyskie spotkanie rozgrywane 17 lutego na hali przy ul. Kusocińskiego w Łodzi 100 odbywało się przy licznie zgromadzonej publiczności, w wymiarze czasowym 2 x 40 minut. Mecz toczony był w szybkim tempie. Nie zabrakło ciekawych akcji oraz woli walki do ostatniej minuty, jednak to Spartanie wyszli z potyczki zwycięsko pokonując Lordi's Football Team 9:3.

Dziękujemy kibicom oraz zawodnikom obu drużyn!

Kadra Sparty: Piotr Kochowicz, Marek Cywiński, Paweł Kamiński, Michał Stefanek, Sebastian Jaworski, Krzysztof Nadajczyk, Maciej Czyż, Dominik Kowalczyk.

Link do galerii ze spotkania:

Jeśli jesteś studentem Politechniki Łódzkiej i jesteś zainteresowany dołączeniem do drużyny Sparty - napisz do nas!

Trener Sławomir Ścieszko - sscieszko@gmail.com